Українців очікують нові правила оподаткування міжнародних відправлень

До Верховної ради надійшов законопроект, в якому вносяться зміни до Податкового кодексу.  Це дозволить безкоштовно ввозити товари з-за кордону.  Оцінка товару не повинна перевищувати 150 євро.  За прийняття закону проголосувало 350 призначенців.

У пояснювальній записці зазначається, що важливо узгодити традиції та кодекси оцінки.  Точніше: частини, що ідентифікують себе з гарантією істотних додаткових витрат і зобов’язань при доставці куплених товарів в Україну в якості компонента глобальних поставок.

Пропонується встановити частину шанування традицій, частину вартості чека для зв’язок, що залежать від ПДВ, в якій вартість буде перевищувати 150 євро.  Дії минулих урядів піддавалися жорстокій критиці з боку жителів за невиправдане поводження з клієнтами і підтримку величезних мереж.

Які зміни вступлять

Як оновлення ще два роки тому найбільші витрати на безкоштовні пакети почали працювати з 100 євро.  Це означає, що в разі перевищення встановленої суми покупець товарів повинен сплатити ту частину вартості, яка буде вище 100 (в даний час — 150 євро).

Наприклад, одержувач фрахту вартістю 200 євро повинен сплатити внесок у розмірі 50 євро відповідно до системи, встановленої законом.  Підготовкою до розстрочки можуть займатися митні посередники або безпосередньо на важливих робочих місцях, якщо вони доступні в місті.

Нагадаємо, що 1 лютого 2021 року Укрпошта розпочинає пряму участь з глобальними адміністраторами, що забезпечує торгівлю інформацією про електронні традиції.  Це повинно прискорити і стимулювати обмін товарами, запитуваними з-за кордону.

До кінця березня 2021 року державний орган повинен привести всі заходи з адміністративних законних демонстрацій у відповідність з новим правилом збору податків.

Для одиничних бізнес-провидців і законників залишається колишній стандарт в 150 євро, який для них був законним.  Згодом доступна сума для людей і легальних речовин вирівнюється.  Цей стандарт особливо корисний для людей, які воліли б не купувати продукти за збільшеними цінами в Україні.  Враховуючи всі обставини, використовуйте етапи глобального обміну.

Переходьте на сайт та читайте більш детально: https://aeaep.com.ua/info/asotsiatsiia-birzhovi-ta-elektronni-majdanchyky-misiia-tsili-uchasnyky/